HOMOSUM Ośrodek Psychoedukacji

HOMOSUM jest organizacją zrzeszoną w Polskiej Federacji Psychoterapii.
HOMOSUM jest zarejestrowaną placówką szkolnictwa niepublicznego.
HOMOSUM posiada status niepublicznej poradni psychologiczno - pedagogicznej.
HOMOSUM jest w rejestrze przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną.

logo HOMOSUM
http://homosum.pl/new/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rodzinagk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/new/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.motylgk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/new/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.mostgk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/new/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.golebiegk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/new/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.drz_1000x300gk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/new/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.okna_1000x300gk-is-94.jpglink
Loading…

WAKACYJNY WARSZTAT NLP 09.-17.07.08.19r.

Warsztat jest inspiracją do rozwoju poprzez sięganie do nieodkrytego potencjału uczestników. Pokazuje kilka skutecznych technik pracy z sobą i innymi.

Prezentacja i ćwiczenia warsztatowe pozwolą Ci zasmakować w pracy i zabawie z neurolingwistycznym programowaniem!

Serdecznie zapraszamy!

Tryb WAKACYJNY – 7 DNI

Jest to udoskonalona forma znanego i cenionego „Praktyka NLP". Tydzień intensywnych, ale jakże twórczych warsztatów, które pomogą w odkryciu tego, co w nas najlepsze i uzmysłowią jak korzystać z tego w najlepszy możliwy sposób. Pomogą stworzyć dobre „programy" dla życia osobistego i zawodowego, a nieefektywne strategie zmienić na te korzystne. Trening i warsztat to metody pracy najodpowiedniejsze dla tego cyklu. „Doświadcz i sprawdź, jak działa" – to jedna z naszych nadrzędnych idei w tego typu pracy. Jeśli chcesz doświadczać i uczyć się, otwierać czasem usta ze zdumienia nad tym, ile cennych zasobów masz w sobie, a jednocześnie szkolić się warsztatowo, jak wykorzystywać swoje doświadczenie – jest to zapewne forma nauki dla Ciebie. Tydzień wakacji inny niż wszystkie, który, jeśli na to pozwolisz, może wpłynąć bardzo korzystnie na twoje życie.

Zapraszamy!

ATRAKCYJNA PROMOCJA:

1. Wpłata za całość na 3 miesiące przed pierwszym spotkaniem: zniżka w wysokości 30% (opłata wyniesie wtedy 1372,00 PLN) - oszczędzasz - 588,00 PLN

2. Wpłata za całość na 2 miesiące przed pierwszym spotkaniem: zniżka w wysokości 25% (opłata wyniesie wtedy 1568,00 PLN) - oszczędzasz 392,00 PLN.

3. Wpłata za całość na 1 miesiąc przed pierwszym spotkaniem: zniżka w wysokości 15% (opłata wyniesie wtedy 1666,00 PLN) - oszczędzasz – 294,00 PLN.

Zniżki przy wpłatach za pojedyncze warsztaty:

Cena kursu bez zniżek : 1960,00 PLN

Inwestycja za jeden warsztat: 280,00 PLN ( bez zniżki ).

Zniżki przy wpłatach za pojedyncze warsztaty:

5 % zniżki od drugiego warsztatu przy wpłatach za pojedyncze warsztaty,

10 % zniżki od trzeciego i każdego następnego spotkania przy wpłatach za pojedyncze warsztaty.

Zgłoszenie należy potwierdzić wpłatą zadatku w kwocie 50 % wartości warsztatu na dwa tygodnie przed rozpoczęcie warsztatu. Płatność można uiszczać na 2 tygodnie przed umówionym terminem warsztatu ( przelew na konto firmy bądź płatność w biurze ośrodka ).

PRAKTYK NLP - NOWY cykl warsztatów 13-14.09.2019r

Właśnie trwają zapisy na zajęcia. Grupa zbiera się i są jeszcze wolne miejsca dla osób zainteresowanych poznaniem tej arcyciekawej metody wykorzystania własnych wewnętrznych zasobów.

PRAKTYK NLP  to cykl 10. warsztatów dla osób zaiteresowanych wpływem wzorów myślowych, przekonań i języka na nasze życie - nasze sukcesy i porażki. Na tym cyklu, krok pokroku, uczestnik nauczy się jak wykorzystywać własne zasoby, by osiągać sukcesy, jak budować porozumienie, lepiej się komunikować. Poprzez metody warsztatowo-treningowe w ciekawy sposób odkryje to, co do tej pory czekało i jeszcze lepiej wykorzysta to, co do tej pory wydawało się oczywiste. Cykl zajęć kończy się uzyskaniem certyfikatu "Praktyk NLP".

 

ATRAKCYJNA PROMOCJA:

1. Wpłata za całość na 3 miesiące przed pierwszym spotkaniem: zniżka w wysokości 30% (opłata wyniesie wtedy 2310,00 PLN) - oszczędzasz - 990,00 PLN

2. Wpłata za całość na 2 miesiące przed pierwszym spotkaniem: zniżka  w wysokości 25% (opłata wyniesie wtedy 2475,00 PLN) - oszczędzasz 825,00 PLN.

3. Wpłata za całość na 1 miesiąc przed pierwszym spotkaniem: zniżka  w wysokości 15% (opłata wyniesie wtedy 2805,00 PLN) - oszczędzasz – 495,00 PLN.

Cena kursu bez zniżek : 3300,00 PLN

Inwestycja za jeden warsztat: 330,00 złotych ( bez zniżki ).

    Zniżki przy wpłatach za pojedyncze warsztaty:

  • 5 % zniżki od drugiego warsztatu przy wpłatach za pojedyncze warsztaty,
  • 10 % zniżki od trzeciego i każdego następnego spotkania przy wpłatach za pojedyncze warsztaty.

    Zgłoszenie należy potwierdzić wpłatą zadatku w kwocie 50 % wartości warsztatu na dwa tygodnie przed rozpoczęcie warsztatu. Płatność można uiszczać na 2 tygodnie przed umówionym terminem warsztatu ( przelew na konto firmy bądź płatność w biurze ośrodka ).


BADANIA PSYCHOLOGICZNE KIEROWCÓW W RYBNIKU

P6194411-250x187

 

Zapraszamy na badania psychologiczne dla kierowców w Rybniku! 

Rejestracja telefoniczna:

  • codziennie w godz. 8.00 – 20.00
  • tel. 32 422 86 07 lub 502 308 551

 

   Informujemy, że pracownicy zatrudnieni na stanowiskach innych niż kierowca, posiadający prawo jazdy kat. A, A1, B, B1, B+E, T, kierujący pojazdami w ramach obowiązków służbowych, podlegają badaniom bez względu na częstotliwość wykonywania przedmiotowych czynności. Zakres badań profilaktycznych określają przepisy wykonawcze:

- rozporządzenie Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30.05.1996r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy (Dz.U.1996r. Nr 69, poz. 332 z późn.zm);.


- rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 07.01.2004r. w sprawie badań lekarskich kierowców i osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami (t.j.Dz.U.2013r. poz. 133).


Uznając kierowanie pojazdem za czynność wymagającą pełnej sprawności psychoruchowej - zakres badań powinien być zgodny z cytowanym wyżej rozporządzeniem z dnia 30.05.1996 r, czyli obowiązkowe jest wykonywanie testów sprawności psychoruchowej w badaniu wstępnym, a w badaniach okresowych, badanie to przeprowadza się w zależności od wskazań lekarza profilaktyka.
1. Badanie wstępne obejmuje:
• badania lekarskie – ogólnolekarskie, okulistyczne, neurologiczne, w zależności od wskazań badanie laryngologiczne;
• badania pomocnicze – testy sprawności psychoruchowej (w tym obowiązkowe badanie oceniające widzenie zmierzchowe i zjawisko olśnienia), poziom glukozy, inne badania w zależności od wskazań.
2. Badanie okresowe obejmuje:
• badania lekarskie – ogólnolekarskie, okulistyczne, w zależności od wskazań inne badania specjalistyczne;
• badania pomocnicze - poziom glukozy, badanie oceniające widzenie zmierzchowe i zjawisko olśnienia, inne badania w zależności od wskazań.


Należy podkreślić, że zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 czerwca 1997r. o służbie medycyny pracy (t.j. Dz. U. 2004. Nr 125, poz. 1317 z późn. zm.) badania psychologiczne w ramach badań profilaktycznych, na terenie województwa śląskiego, mogą wykonywać jedynie psycholodzy zarejestrowani w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Katowicach.

 

Oferujemy również psychologiczne badania przydatności zawodowej dla:

Czytaj więcej...

Copyright © 2013 Homosum - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone.