HOMOSUM Ośrodek Psychoedukacji

HOMOSUM jest organizacją zrzeszoną w Polskiej Federacji Psychoterapii.
HOMOSUM jest zarejestrowaną placówką szkolnictwa niepublicznego.
HOMOSUM posiada status niepublicznej poradni psychologiczno - pedagogicznej.
HOMOSUM jest w rejestrze przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną.

logo HOMOSUM
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rodzinagk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.motylgk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.mostgk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.golebiegk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.drz_1000x300gk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.okna_1000x300gk-is-94.jpglink
Loading…

Ustawienia systemowe rodzin i firm

Ustawienia systemowe rodzin i firm wykorzystują fenomen możliwości przeżycia i "uzdrowienia" określonych relacji w bezpiecznej sytuacji poza rzeczywistym konfliktem. Poprzez określoną symboliczną pracę uczestnicy mogą uporać się z wieloma niszczącymi dla nich kontaktami, nie angażując bezpośrednio osób, których one dotyczą. Przeżycie, z pewnego dystansu, z pomocą innych uczestników oraz emocji dotyczących konfliktowej sytuacji pomaga zobaczyć szereg przyczyn i zależności, zrozumieć źródło konfliktu i pozbyć się ciężaru.

Fenomen tego typu pracy polega na tym, że często zmiana stosunku do problemu i pozbycie się niszczących emocji polepsza relację w rzeczywistym świecie -w rodzinie, pracy, uwalnia od stresu , a napięcie wokół konfliktu znika. Ustawienia systemowe rodzin i firm mają charakter grupowej psychoterapii i poza emocjonalną ulgą przynoszą też poprawę w wymiarze duchowym. Ustawienia systemowe dotyczą też firm, gdyż, poprzez wiele nierozwiązanych konfliktów w naszym najbliższym otoczeniu, często przenoszonych z pokolenia na pokolenie - mamy tendencje do spotykania ustawicznie określonego typu ludzi na naszej drodze życia i powielamy często ten sam schemat nierozwiązanych zależności, prowokując takie a nie inne reakcje innych na nas.

Warsztaty rozwoju osobistego

Warsztaty rozwoju osobistego dotyczą szerokiej tematyki skupionej wokół pracy z własnym wnętrzem – uczestnicy, poprzez różne techniki oddziaływania, mogą sięgnąć do swoich wewnętrznych zasobów po to, by w pełni je wykorzystywać i dzięki temu osiągać sukces i zadowolenie w wielu dziedzinach życia. Warsztaty rozwoju osobistego mają za zadanie odkrycie lepszych i skuteczniejszych strategii radzenia sobie w życiu:

  • w sytuacjach stresowych;
  • w komunikacji z innymi - by być lepiej rozumianym i z sukcesem realizować swoje potrzeby;
  • w rozumieniu innych - by łatwiej docierać do ich potrzeb.

Na warsztatach rozwoju osobistego uczestnicy niejednokrotnie odkrywają własną, zapomnianą kreatywność i - poprzez symboliczne prace, wykorzystujące techniki artterapii - mogą w łagodny i fascynujący sposób twórczo pracować nad swoim wewnętrznym potencjałem. Na warsztatach rozwoju osobistego często wykorzystywane są techniki dramowe pracy z ciałem i ruchem. Warsztaty rozwoju osobistego skupiają się nie tylko na pracy z umysłem logicznym, a także, a może przede wszystkim, na twórczej stronie człowieka, pracy z wyobraźnią i naszym "wewnętrznym doradcą".

TRENER NLP i DRAMY - zaawansowany cykl warsztatów

TRENER NLP to cykl 10. warsztatów dla osób po uzyskaniu certyfikatu "Mistrz Praktyk NLP" lub po uzyskaniu certyfikatu "Praktyk NLP" i świadectwa ukończenia innego cyklu zajęć w OP "Homosum".

 

ATRAKCYJNA PROMOCJA:

  • wpłata na trzy miesiące przed rozpoczęciem cyklu 30 % zniżki,
  • wpłata na dwa miesiące przed rozpoczęciem cyklu 20 % zniżki,
  • wpłat na miesiąc przed rozpoczęciem cyklu 15 % zniżki,
  • 10 % zniżki dla klientów ośrodka.

 ZNIŻKI NIE SUMUJĄ SIĘ.

Copyright © 2013 Homosum - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone.