Zaloguj się do bukmachera Mostbet już dziś i uzyskaj maksymalną przyjemność i zysk z zakładów sportowych i gier online w Polsce. Tutaj znajdziesz najlepsze kursy na wydarzenia sportowe, a także różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i kody promocyjne od Mostbet. Nasza strona jest łatwa i prosta w obsłudze, a nasz zespół profesjonalistów opracował dla Ciebie aplikację mobilną Mostbet, dzięki której obstawianie stanie się jeszcze wygodniejsze.
HOMOSUM Ośrodek Psychoedukacji

HOMOSUM jest organizacją zrzeszoną w Polskiej Federacji Psychoterapii.
HOMOSUM jest zarejestrowaną placówką szkolnictwa niepublicznego.
HOMOSUM posiada status niepublicznej poradni psychologiczno - pedagogicznej.
HOMOSUM jest w rejestrze przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną.

logo HOMOSUM
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rodzinagk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.motylgk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.mostgk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.golebiegk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.drz_1000x300gk-is-94.jpglink
http://homosum.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.okna_1000x300gk-is-94.jpglink
Loading…

Ulica Świętego Antoniego…

Ulica Świętego AntoniegoUlica Św. Antoniego jest ulicą prostopadłą do ul. Wyzwolenia i ul. Piasta. Ośrodek mieści się nad restauracją „Magnolia” w sąsiedztwie Szkoły Języków Obcych ENGLISH FAN i Szkoły Muzycznej YAMAHA - wejście do bramy od podwórza (II piętro).

Czytaj więcej...

W naszym ośrodku...

pict0017Ośrodek Psychoedukacji HOMOSUM istnieje od roku 1995. Powstał na bazie doświadczeń i osiągnięć dwóch firm: Górnośląskiego Ośrodka Psychoedukacji Neurolingwistycznego Programowania prowadzonego przez Tadeusza Mikołaja Raka - psychologa, terapeutę, trenera-animatora dramy i trenera NLP oraz Ośrodka Twórczego Bycia HOMOSUM prowadzonego przez Wandę Świtałę-Rak - terapeutę, trenera-animatora dramy, trenera NLP, instruktora teatralnego, filologa polskiego.

Czytaj więcej...

Nasi absolwenci...

01„Dzięki stażowi zyskałam szybsze dochodzenie do porozumienia ze sobą, bardziej szczery kontakt z przyjaciółmi, łatwiejszą komunikację z przełożonymi, łatwiejszy kontakt z klientem. Chcę wykorzystać NLP w trakcie szkoleń pracowników w pracy” - uczestniczka stażu: “Mistrz Praktyk NLP”

Czytaj więcej...

Studium Artterapii…

Studium artterapiiZapraszamy do wspólnego podążania w poznawaniu siebie i innych. Studium kończy się świadectwem ukończenia z możliwością podjęcia nauki (o charakterze treningowo - warsztatowym) w celu zdobycia uprawnień do prowadzenia zajęć grupowych z wykorzystaniem elementów pracy nad własnym rozwojem poprzez sztukę.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013 Homosum - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone.